Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Barevná litografie, 415 x 570 mm, rámováno v paspartě, pod sklem, datováno 1971, signováno vpravo dole F. Gross, list. č. 31/31.Autor viz T 1/272, TD 60, V 2/317, Ch 2/380, NEČVU 1/230."